czyli żywienie dzieci i młodzieży zgodne z nowymi normami żywienia obowiązującymi od 2018 r.

„Szkolenie bardzo profesjonalnie przygotowane. Równowaga między zagadnieniami teoretycznymi a praktycznymi. Prowadząca - profesjonalistka o życzliwym usposobieniu, dzieląca się własnym doświadczeniem i wiedzą”

Aktualnie brak terminów

FORMULARZ REJESTRACJI

299,00netto

+ 23% VAT

Dodatkowe rabaty:

• 5% - przy zgłoszeniu 2 i 3 osób
  • 10% - przy zgłoszeniu powyżej 3 osób

Określ liczbę uczestników

Osoba składająca zamówienie

Oświadczenia

Zwolnienie z podatku VAT przysługuje podmiotom publicznym lub podmiotom, które dysponują funduszami pochodzącymi w co najmniej 70% ze środków publicznych i finansują z nich szkolenia swoich pracowników. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z tej możliwości, prosimy zaznaczyć poniższe pole.

Pobierz oświadczenie

regulamin uczestnictwa w Warsztatach.

PODSUMOWANIE

1 - uczestnik